Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża Biuletyn Informacji Publicznej  epuap2 Gmina Kłodawa 

Artykuł
Z   okazji

Dnia Kobiet

"TAJEMNICĄ JEST KOBIETA... "

O roli kobiet w życiu można mówić godzinami i nie do przecenienia jest Jej obecność w życiu każdego mężczyzny – tego dużego i tego małego. Panowie z naszej szkoły także postanowili uczcić to ważne święto uroczystym apelem. Tego trudnego zadania podjęli się uczniowie klasy VIII a przy wsparciu swoich koleżanek pod czujnym okiem wychowawczyni pani Moniki Powąski.
      Ósmoklasiści w eleganckich garniturach w humorystyczny sposób poprowadzili nas w różne epoki i zaprezentowali w jaki sposób obchodzono Święto Kobiet. Umiejętnościami wokalnymi wsparły chłopców : Michalina Potoniec w piosence ,, Być kobietą” i Malwina Heluszka w utworze ,, Przetańczyć z Tobą chcę całą noc ”. Specjalnie dla wszystkich Pań zaśpiewał Konrad Piórkowski z klasy V - brawurowo wykonując utwór Edyty Górniak ,, To nie ja byłam Ewą” . Niespodzianką była gra na keyboardzie Filipa Fiłończuka z klasy VI w utworze ,, Dla Elizy ”.
      Absolutnym hitem i wielką niespodzianką okazał się występ na finał facetów w czerni i różowych spódniczkach- chłopcy z klasy VIII a zadedykowali wszystkim Paniom składankę tańców –od Jeziora Łabędziego po współczesne hity. Występ wzbudził wielki entuzjazm publiczności. Zakończeniem apelu były życzenia i kwiaty.

W imieniu wszystkich Pań dziękujemy za tak miły dzień i wspaniały występ.      


Dla nich bukiet kwiatów,
dla nich uśmiech panów,
dla nich nasze serca.

✎ Tekst artykułu


Beata Ludziejewska
Galeria

Cała galeria. Pobierz zdjęcia