Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża Biuletyn Informacji Publicznej  epuap2 Gmina Kłodawa 

Artykul
Dzień

dinozaura

W naszym przedszkolu dinozaury
wzbudzają ogromne zainteresowanie
wśród dzieci. Doskonałym momentem
aby wykorzystać to zainteresowanie i rozbudzić
w dzieciach ciekawość jest właśnie „ Dzień Dinozaura „ .
Obchodziliśmy to święto 27.02.2023r. Aby nasze pociechy mogły poznać życie tych fascynujących gadów, przygotowaliśmy wiele ciekawych propozycji zajęć i zabaw. Dzieci były bardzo zadowolone. W skupieniu oglądały albumy i wykonywały prace plastyczne oraz słuchały informacji dotyczących dinozaurów. Nie zabrakło również zabaw muzyczno – ruchowych , oczywiście z Dinozaurem w roli głównej.
CZYTAJ WIĘCEJ

✎ Tekst artykułu


Anita Tasińska, Andżelika Giernalczyk, Danuta Danek
Galeria
  • pokaż zdjęcia
  • pokaż wideo

Artykuł nie posiada materiału filmowego