Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża Biuletyn Informacji Publicznej  epuap2 Gmina Kłodawa 

artykuł
Karnawał

" W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma. " !

KARNAWAŁOWO – WALENTYNKOWO W NASZEJ SZKOLE …

Jak co roku z utęsknieniem czekaliśmy na dyskotekę karnawałowo – walentynkową. W tygodniu poprzedzającym walentynki przygotowywaliśmy kartki z wyrazami sympatii i przyjaźni , które następnie wrzucaliśmy do naszej serduszkowej skrzynki pocztowej . Dodatkowo myśleliśmy nad przebraniem na dyskotekę karnawałową , której nie mogliśmy się doczekać . Wreszcie nadszedł czas zabawy – uczniowie klas I- III bawili się we wtorek 7 lutego , a uczniowie klas IV- VIII – w czwartek 9 lutego . Niektórzy z nas byli nie do poznania – królowały stroje księżniczek , rycerzy, wróżek , policjantów i tu kreatywnością wykazali się Rodzice i uczniowie klas młodszych , w klasach starszych nie mogliśmy się nawzajem poznać za sprawą makijaży i tajemniczych masek , a szczególną pomysłowością i solidarnością w doborze strojów karnawałowych wykazali się chłopcy z klasy VIII a.
     
CZYTAJ WIĘCEJ

✍️ Tekst artykułu:


Beata Ludziejewska

GALERIA