Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża Biuletyn Informacji Publicznej  epuap2 Gmina Kłodawa 

artykuł

  • Dzień
  • Kropki


👁‍🗨Święto kreatywności i zabawy

Na świecie Międzynarodowy Dzień Kropki rozpoczął się od książki Petera Reynoldsa „The Dot”, która opowiada historię Vashti, dziewczynki przekonanej, że nie potrafi rysować. Dzięki inspiracji i zachęcie ze strony nauczycielki Vashti odkrywa w sobie moc kreatywności. Pani mówi: "postaw tu kropkę i zobaczymy co się stanie…."
      Także nasza szkoła włączyła się w obchody tego dnia . Najpierw na gazetce szkolnej pojawił się plakat reklamujący to święto i zadanie polegające na dokładnym policzeniu wszystkich kropek znajdujących się na nim.
CZYTAJ WIĘCEJ

✎ Tekst artykułu:


Beata Ludziejewska

Pobierz zdjęcia


📜 D Y P L O M