Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża Biuletyn Informacji Publicznej  epuap2 Gmina Kłodawa 

Artykuł Canvas

  • Wnuki
  • dziadkom


Dla Babci i Dziadka

Babciu, Dziadku, chodźcie z nami.
Damy wam łąkę z kwiatami.
Do wąchania, patrzenia...
A do łąki dodamy życzenia.
Nawet, gdy się zachmurzy na niebie,
Nawet, gdy się kłopotów nazbiera,
My uśmiechamy się do siebie zawsze.
Jak dziś, jak teraz!

Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i poczuciem bezpieczeństwa. Dziadkowie dla swych wnuków zawsze mają czas, chętnie pomagają, są cierpliwi, rozumieją i bezgranicznie kochają. Dnia 20.01.2023r. tj. w piątek , obchodziliśmy w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Przedszkolaki bardzo długo wyczekiwały tego dnia. Z
      ogromnym zaangażowaniem przygotowywaliśmy laurki dla Dziadków oraz prezenty, które dzieci ręcznie wykonywały . Każda grupa przygotowała krótki występ artystyczny z życzeniami oraz piosenką. Dzieci chciały w ten sposób podziękować swoim Dziadkom ,za wielkie serca ,jakimi darzą swoich wnuków .
Czytaj więcej...


✎ Wychowawczynie z przedszkola


Anita Tasińska, Weronika Armuła, Angelika Giernalczyk
  • przejdź do galerii
Artykuł nie posiada materiału wideo