Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża Biuletyn Informacji Publicznej  epuap2 Gmina Kłodawa 

artykuł

  • Bajkowe
  • dekoracje


🐯 Dzień Postaci z Bajek

Piąty listopada to Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Data ta nie jest przypadkowa – jest to dzień urodzin jednego z największych twórców bajek – Walta Disneya. W naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Postaci z bajek dnia 04 listopada.
      Ten dzień jest okazją, aby przypomnieć sobie naszych ulubionych bajkowych bohaterów, którzy są nieodzownym elementem dzieciństwa. Bawią, uczą, pomagają poznać prawdę o świecie i życiu, oswajają dziecięce lęki. Czasem stanowią wzór do naśladowania, a czasem pomagają dzieciom rozpoznać zło.
CZYTAJ WIĘCEJ

✎ Wychowawczynie przedszkola:


Weronika Armuła, Anita Tasińska, Andżelika Giernalczyk

GALERIA