Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża Biuletyn Informacji Publicznej  epuap2 Gmina Kłodawa 

Artykuł Canvas
Dzień

przedszkolaka

Dzień Przedszkolaka to ważna data
      Nie tylko dla dzieci, lecz dla całego świata
           Dzieci są ważne, każdy to powie
                Z nich kiedyś wyrośnie dorosły człowiek.
                     Więc wszystkim dzieciom małym i dużym
           życzyć dziś chcemy długich podróży,
                spełnienia marzeń, cudownych wrażeń
                     mnóstwa radości i mnóstwa słodkości

rysowanie
20 września swoje święto obchodziły wszystkie Przedszkolaki! Te najmłodsze „ Biedroneczki” oraz te najstarsze „Motylki„ oraz „Pszczółki”. Przedszkolaki bardzo chętnie brały udział w zaproponowanych aktywnościach m.in. zabawy chustą animacyjną, tory przeszkód, zabawy taneczne, muzyczno – ruchowe itp. Główną atrakcja tego święta , była zabawa w kino. Nie zabrakło bilecików , ( za które dzieci musiały zapłacić „ miłym gestem lub słowem”), numerowanych miejsc w Sali kinowej oraz pysznego popcornu. Dzieci wspólnie obejrzały bajkę pt. „ W rytmie dżungli” , która mówi o wielkiej przyjaźni oraz pomocy.
      Na pamiątkę Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka , wykonane zostały również piękne medale oraz dzieci otrzymały dyplomy. Uwieńczeniem dnia był słodki poczęstunek . Dzień ten sprawił dzieciom wiele radości! Życzymy wszystkim Przedszkolakom aby te wspaniałe uśmiechy , towarzyszyły im każdego dnia!
Czytaj więcej...


✎ Wychowawczynie z przedszkola


W. Armuła, A. Tasińska, A. Giernalczyk, D. Danek
  • przejdź do galerii
  • obejrzyj wideo
Artykuł nie posiada materiału wideo