Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża

Chemia w rolnictwie. Konkurs

NNN

tytul1

     Uczniowie klasy IIa, IIb i III uczestniczyli w VII edycji konkursu plastycznego „Chemia w rolnictwie”. Konkurs polegał na stworzeniu pracy plastycznej związanej z działalnością Grupy Azoty i obecnością jej produktów w rolnictwie. Inicjatywa skierowana była do uczniów klas 1-3 w całej Polsce. Celem konkurs było uświadomienie uczniom, że odpowiednio nawożona gleba jest gwarantem uzyskania żywności o wysokiej jakości, wyprodukowanej z zebranych plonów.

     Do etapu szkolnego przystąpiło 45 uczniów. Zgodnie z regulaminem komisja wybrała 6 prac, które zostały wysłane na konkurs ogólnopolski. Wszyscy uczestnicy finałowej części konkursu zostali nagrodzeni dyplomami i ciekawymi książkami.
Nagrodzeni uczniowie:

  • Zuzanna Kapka klasa IIa
  • Magdalena Cichosz klasa IIa
  • Sara Bedka klasa IIa
  • Zuzanna Turska klasa III
  • Marta Tarczyńska klasa III
  • Julia Dobosz klasa III

Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy.
Halina Machnik i Bożena Łagocka

OBEJRZYJ ZDJĘCIA Z ROZDANIA DYPLOMÓW:

I już po konkursie!

2 fest11

Przesłuchania koncertowe rozpoczęły się od uczestników kategorii - szkoły podstawowe. Kasia zaprezentowała się jako ósma, a Emilka jako dziewiąta uczestniczka, w sumie w tej kategorii swoje umiejętności zaprezentowało siedemnastu uczestników. Po przesłuchaniu wszystkich komisja udała się na obrady, ustalenie zwycięzców trwało ponad 20 minut i jak relacjonowała Przewodnicząca komisji, wybór był bardzo trudny. Zwyciężczynią konkursu została uczennica ze Szkoły Podstawowej w Sycowie. Emilka została laureatką konkursu, otrzymała dyplom i książkę - album.
Z konkursu wróciłyśmy zadowolone, pełne nowych wrażeń i przeżyć. Mamy nadzieję, że w kolejnej edycji konkursu również nie zabraknie chętnych uczestników z naszej szkoły, a Kasi i Emilce gratulujemy odwagi, a ich talenty wokalne - podziwiamy.

Po ogłoszeniu wyników prezentowali się uczniowie gimnazjów. Szczególnie kibicowałyśmy naszym absolwentom - Oli i Przemkowi.

Kliknij tutaj aby poznać szczegółowe informacje o konkursie

Opiekun konkursu: Halina Konieczna