Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża

pokaz
Artykuł
Zielona

szkoła w okolicach Trójmiasta

Dnia 20.09.2021r. uczniowie klasy 7a i 7b pojechali na długo wyczekiwaną wycieczkę szkolną na tzw. ,,Zieloną Szkołę’’. Nie mogliśmy już doczekać się tej wycieczki, ponieważ miała ona odbyć się, kiedy byliśmy uczniami klasy piątej, lecz pandemia pokrzyżowała nam plany i pojechaliśmy dopiero w tym roku szkolnym. Wycieczka szkolna trwała 5 dni – bardzo długich i intensywnych, spaliśmy w ośrodku ,,Bałtyk'', w miejscowości - Stegna, nad Morzem Bałtyckim. Spod szkoły wyjechaliśmy o godzinie 5.00 rano. Po kilku godzinach jazdy
Czytaj więcej...


✎ Tekst artykułu: Antonina Szewczyk, uczennica kl. 7b


Tekst poprawiła pani Katarzyna Szymańska
  • przejdź do galerii
  • pobierz zdjęcia
  • obejrzyj wideo

PROGRAM ZIELONEJ SZKOŁY


🍀 Dzień pierwszy.
Wyjazd o godz. 5.00. Przejazd do Torunia- miasta Kopernika i pierników. ok. 11.00. Zwiedzanie Torunia z przewodnikiem trasq zabytków wpisanych na listę dziedzictwa światowego UNESCO. m.in.: Stare Miasto ( luk Cezara, Kościół Mariacki, Rynek Staromiejski z Ratuszem, Piernikowq Alejq Gwiazd, pomnikiem Mikołaja Kopernika). Dom Kopernika, Krzywa Wieża, zespół murów
Czytaj więcej...