Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża

Artykuł
Hasło

w formie ilustracji

Uczniowie klas 1-8 z naszej szkoły przez cały kwiecień mogli wziąć udział w konkursie na stworzenie hasła ze słowniczka obrazkowego w języku angielskim. Konkurs został podzielony na dwie kategorie: klasy 1-3 oraz klasy 4-8. W kategorii klas 1-3 wyróżnione zostały następujące osoby:

🖌️ Laura Jeziorna
🖌️ Milena Jeziorna
🖌️ Antonina Otwinowska
🖌️ Maja Płóciennik
🖌️ Helena Szewczyk

W kategorii klas 4-8 miejsca na podium otrzymali następujący uczniowie:

🖼️ 1 miejsce – Kornelia Kapica, Maja Mackiewicz
🖼️ 2 miejsce – Julia Sobania, Marta Kapka, Julia Sobolewska
🖼️ 3 miejsce – Filip Fiłończuk, Viktoriia Leshko

Wyróżnione zostały następujące osoby:

🖼️ Antonina Szewczyk
🖼️ Zuzanna Witkowska
🖼️ Lena Wojewódzka
🖼️ Aleksander Wojewódzki

Osoby, które zajęły miejsca na podium i zostały wyróżnione otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez wydawnictwa Macmillan i Pearson. Prace, które zostały dostarczone do szkoły, można obejrzeć na wystawie na głównym holu.
          Dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy również do udziału za rok!

K. Konecka, K. Dybul

CodePen - Responsive Photo Gallery