Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża

Artykuł
Pomoc

dla Mii we Wrocławiu


#GaszynChallenge
Zespół Szkolno- Przedszkolny w Miłowicach dziękuję za nominacje Radzie Gminy w Dziadowej Kłodzie. Podejmujemy wyzwanie, pompujemy i pomagamy Mii z Wrocławia. Zasady wyzwania są bardzo proste: - jeżeli osoby nominowane wykonają ćwiczenie- wpłacają 5 złoty, jeżeli nie- wpłacają 10 złotych na konto Mii. Osoby nominowane moją 48 h na wykonanie zadania.
Link do zbiórki: przejdź na stronę →
Do podjęcia wyzwania nominujemy:
1. Zakłada Fryzjerski Marlena w Miłowicach;
2. Biuro rachunkowe KAMARO-MAX Paweł Kuropka;
3. Sklep Spożywczy w Miłowicach- pani Małgosia Ilska z klientami.
Pomagamy-pamiętajmy: dobro wraca!

✎ (18.06.2020 r.)


Pani Halina Konieczna


Egzamin ósmoklasisty

Galeria

Pomóżmy Mii