Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża

pokaz
Artykuł

dziecka w przedszkolu

Wponiedziałek 7 czerwca, mając wreszcie przepiękną letnią pogodę oraz prawie komplet dzieci, w przedszkolu mogliśmy zorganizować huczny Dzień Dziecka. Przedszkolaki w tym dniu przyszły ubrane na sportowo, natomiast wszystkie panie przebrały się za wesołe klauny. Teren przedszkola ozdobiony był kolorowymi dekoracjami.      

Największą atrakcją, budzącą zachwyt dzieciaków, był kolorowy, ogromny „dmuchaniec”. Dzieci mogły korzystać z niego do woli, a porządku przy „dmuchawcu” pilnowali panowie: Rafał Armuła i Bartłomiej Ilski, którym serdecznie dziękujemy. Przedszkolaki na placu zabaw tańczyły do skocznych melodii. Również przy swobodnych zabawach na utwardzonym boisku, w piaskownicy, na huśtawkach i zjeżdżalni towarzyszyły im nagrania muzyczne. Dużo emocji wzbudziła konkurencja przeciągania liny, w której, po kilkukrotnych próbach, padł remis. W trakcie zabaw nie zabrakło też poczęstunku: soczyste arbuzy, chipsy, chrupki, paluszki, napoje, soki - czyli to, co dzieciom zazwyczaj smakuje. Dzieci miały naprawdę udany Dzień Dziecka. Wszystkim dzieciom, z okazji ich święta, życzymy wszystkiego najlepszego!

✎ Tekst artykułu


Anita Tasińska, Marzena Jędros i Weronika Armuła
  • ⛺ Przejdź do galerii
  • 📂 Pobierz zdjęcia na twardy dysk