Zespół Szkolno-Przedszkolny w Miłowicach
{nomultithumb}flaga duża

pokaz
Artykuł
:doodle { @grid: 5 / 100%; } background: @pick( #ff0198, #8156a8, #ff6d00, #ff75e4, #ADFF2F, #00BFFF ); transform: translate( @rand(-50vw, 50vw), @rand(-50vh, 50vh) ); @size: 10.7vmin; @shape: heart; @place-cell: 50% 50%; animation-name: explosion; animation-iteration-count: infinite; animation-direction: reverse; animation-duration: calc(@rand(2s, 5s, .1)); animation-delay: calc(@rand(-5s, -1s, .1)); animation-timing-function: cubic-bezier(.84, .02, 1, 1); @keyframes explosion { 0% { opacity: 0; } 70% { opacity: 1; } 100% { transform: translate(0, 0); } }
Dzień

poświęcony Mamom

Mamo, mamo dziś wszystkie dzieci,
niosą tobie życzeń bukiecik.
Serduszka gorące, kwiatuszki pachnące
co wyrosły na naszej łące.

Niech te kwiatki powiedzą same,
jak my bardzo kochamy mamę.
Rumianki i bratki, stokrotki, bławatki
niech ucieszą serce mej matki.

J est jeden taki dzień w roku….. Dzień, najważniejszej osoby naszym życiu…… Pamięta o nim każdy. Każdy przedszkolak i dorosły ! 26 maja swoje święto obchodzą wszystkie Mamy. W naszym przedszkolu wszystkie dzieci odliczały do tego dnia już od dawna. Każda grupa przygotowywała swoje laurki, piosenki i wierszyki z ogromnym zaangażowaniem i radością. Chcąc w ten sposób wyrazić swojej najukochańszej Mamie jak bardzo ją kochają. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przygotowań oraz na występ artystyczny.
      Wszystkim Mamusiom, życzymy dużo zdrowia, szczęścia , radości oraz uśmiechu każdego dnia ze swoimi Szczęściami

🖼️ Galeria prac

Galeria